default
Avaleht Uudised Saated Tegijad Teenused Arvamus Foorum Kontakt
EETRIS:
SMS SOOVIKAS
Telli soovilugu siit!
Edasta oma...
Tervitus
Päevane soovilugu
Kaotamis-leidmisteade

Meelelahutus
Telli lugu UUS
Kordussaated UUS
Jututuba KUUM
Foorum
Küsitlused

Vaata aga
Auhinnavõitjad
Edetabelid
Pildigalerii
Viis viimast

Küsitlus

Kus sel suvel puhkad?

Eestis
Välismaal
Eestis ja välismaal
Ei puhkagi :(
Külastajaid hetkel: 5
Teated
 
23.01.18
Valga kodutute loomade varjupaigas Valgas, Laatsi 11A , ootab endale kodu sõbralik emane koer Steffi. Keskmist kasvu sõbralik Sfeffi sobib aktiivsele ja spordi-lembelisele perele. Steffi on vaktsineeritud, kiibistatud ja kastreeritud. Valga loomade varjupaigas on koduootel 2- 6 kuu vanuseid erinevat värvi kassipoegi. Kõik kassipojad on saanud parasiiditõrje, kiibistatud, vaktsineeritud ja passiga. Suuremad isased kassipojad on kastreeritud. Rohkem infot loomade kohta saab telefonilt: 52 99 880 või e-posti aadressil valga@varjupaik.ee. Loomade fotod on varjupaiga kodulehel varjupaik.ee

18.01.18
LUGUPEETUD KLIENDID! OÜ KASKAAD ANNAB TEADA, ET OLEME TAAS AVATUD VALGAS AADRESSIL VABADUSE 19, ESMASPÄEVAST REEDENI KELLA 09.00-17.00. OÜ-ST KASKAAD SAAB TELLIDA AKNAID JA UKSI KOOS PAIGALDUSE JA VIIMISTLUSEGA. TÄHTAJAD LÜHIKESED JA HINNAD SOODSAD. TÄPSEM INFO TELEFONILT: 76 61 025. SEEGA - AKNAD JA UKSED IKKA OÜ-ST KASKAAD.

12.01.18
Valga Vallavalitsus võtab konkursi korras tööle Hargla Maakultuurimaja juhataja, kelle ülesanne on tagada Taheva piirkonnas, Taheva Maakultuurimaja tulemuslik töö, vastutada maakultuurimaja üldseisundi ja arengu ning rahaliste vahendite sihipärase ning otstarbeka kasutamise eest.
Kandideerimiseks tuleb esitada sooviavaldus, CV, tingimuste täitmist tõendavad dokumendid või nende ärakirjad ning essee Hargla Maakultuurimaja arendustegevuse eesmärkide ja loodetavate tulemustega.
Dokumentide esitamise tähtaeg 25. jaanuar. Dokumendid edastada Valga Vallavalitsusele aadressil valgalv@valgalv.ee või Puiestee tn 8, 68203 Valga.Tagasi
   Lugemist
Erakuulutused
Kaotamis -leidmisteated
Teated
Kultuuriinfo
Maanteeinfo

   Reklaam

   Lingid
Facebook

 
 
  Copyright © 2003 OÜ RAADIO RUUT